22 822 00 32

sekretariat@wsc-cr.pl

OFERUJEMY PONIŻSZE KURSY W FORMIE INDYWIDUALNEJ I GRUPOWEJ

Akademia Malucha

ZAJĘCIA DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM ORAZ DLA UCZNIÓW ZERÓWKI

Akademia Malucha to nauka poprzez zabawę, piosenki, rymowanki i opowieści w kolorowym świecie najmłodszych. Dzięki naszym zajęciom dzieci uwrażliwiają się na język obcy oraz budują solidne podstawy do dalszego rozwoju umiejętności językowych.

JAK UCZYMY?

KOMFORTOWE WARUNKI PRACY

Zapewniamy wysokiej klasy infrastrukturę oraz profesjonalną kadrę specjalnie przygotowaną do pracy z dziećmi

STAŁA TROSKA O POSTĘPY

Systematycznie sprawdzamy wiedzę dzieci, dzięki czemu możemy zagwarantować postępy. Gwarantujemy regularny kontakt z rodzicami.

WYKORZYSTUJEMY PREDYSPOZYCJE

Bierzemy pod uwagę rozwój emocjonalny, fizyczny i społeczny dziecka. Wykorzystujemy naturalne zdolności dziecka do szybkiej nauki języków obcych.

NAUKA JĘZYKA

Tylko do okresu dorastania dziecko, przy intensywnym kontakcie z językiem obcym, jest w stanie opanować wymowę na poziomie native speakera. Nauka języka obcego wpływa też korzystnie na naukę języka ojczystego.

Dlatego dzieci to prawdziwi geniusze w nauce języków obcych: nigdy później nauka języków nie przychodzi tak łatwo. Dzieci sa obywatelami świata. Potrafią odróżniać wszystkie dźwięki dowolnego języka. Niezależnie od kraju, w którym jesteśmy i w jakim języku mówimy. Warunkiem szybkiej nauki języka u dzieci jest stały, intensywny kontakt z językiem.

OFERTA

Lekcje angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i dla uczniów zerówki. Przyjazne i skuteczne przygotowanie do egzaminów YLE Starters dla uczniów szkół podstawowych.

3-5 osób w jednej grupie. Możliwe zajęcia indywidualne.

Przydział do grupy uzależniony od wieku i poziomu dziecka.

Zajęcia odbywają się na Al. Jerozolimskich 133

Cena obejmuje lekcje grupowe 30 spotkań (2x30 minut tygodniowo)

KORZYŚCI

ROZWIJAMY ŚWIADOMOŚC JĘZYKOWĄ

Poprzez zaangażowanie dzieci w gry i zabawy językowe – wyliczanki, rymowanki, piosenki i historyjki – stopniowo kształtujemy wrażliwość dziecka na język obcy, co stanowi mocny fundament do przyszłej nauki.

BUDUJEMY MOTYWACJĘ

Nasi lektorzy rozbudzają zainteresowanie dzieci językiem obcym, a także systematycznie doceniają ich wysiłek i udział na zajęciach. W ten sposób rozwijają w dziecku motywację, która jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu w nauce języka.

TWORZYMY PRZYJACIELSKĄ ATMOSFERĘ

Na każdych zajęciach panuje radosna atmosfera, dzięki której dzieci poczują się bezpiecznie i swobodnie poznając nowy język. Klimat zajęć pozwala na wydobycie olbrzymiego potencjału najmłodszych uczniów do nauki wymowy, intonacji oraz rozwoju znajomości słownictwa i gramatyki.

ZAPISZ SIĘ

Skontaktuj się z nami celem uzyskania informacji dotyczących cen.

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Szybki kontakt!
+
Wyślij!