sekretariat@wsc-cr.pl

WSC kursy językowe

Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata a szkoła nie potrafi sprostać jego oczekiwaniom? Czy chciałbyś żeby dziecko rozwijało swoje pasje i uczyło się poprzez eksperymenty i gry dodatkowo ucząc się przy tym angielskiego?

Już dziś zapisz swoje dziecko na innowacyjny kurs angielskiego dla dzieci w wieku 6-11 lat

Zajęcia opierają się na specjalnie wybranych eksperymentach i zadaniach dzięki, którym dzieci na własne oczy zobaczą jak działa nasz świat.

W naszej szkole wykorzystujemy unikalne predyspozycje dzieci do nauki języków stąd:
  • używamy nowoczesnych metod, które zmuszają do myślenia i szukania własnych rozwiązań, nauczamy treści przedmiotowych poprzez język, który staje się narzędziem komunikacji, służącej określonym, praktycznym celom.
  • lektorzy cały czas mówią po angielsku, uczymy poprzez zabawę i ruch,
  • Uczymy pracy indywidualnej, współpracy w grupie.

Dlaczego warto?

Dzieci poznają ciekawe fakty dotyczące:
  • nowoczesnych technologii;
  • przyrody i zwierząt;
  • ziemi i kosmosu;
  • oraz zabawne fakty dotyczące ludzi i zwierząt.
Szybki kontakt!
Wyślij!