sekretariat@wsc-cr.pl

OFERUJEMY SZKOLENIA

Indywidualne

podejście

Zanim zaczniemy naukę chcemy poznać słuchaczy, ich tempo nauki i styl uczenia się, bo nauka ma być przyjemnością.

Zachęcamy również do pobrania poradnika:
Skuteczna nauka słówek.

Indywidualne

podejście

Zachęcamy również do pobrania poradnika:
Skuteczna nauka słówek.

Korzyści

Wszystkie nasze kursy tworzymy w oparciu o analizę potrzeb słuchaczy. Przed rozpoczęciem kursu wspólnie z klientem wyznaczamy cele kursu, które następnie realizujemy odpowiednio dopasowując materiały szkoleniowe oraz zakres poznawanego słownictwa.

Ponad 60% czasu zajęć poświęcamy na konwersacje w języku obcym, co pozwala naszym kursantom na skuteczne przełamanie bariery w mówieniu.

Z grona doświadczonych trenerów specjalizujących się w prowadzeniu danego rodzaju kursu.

Nasze programy nauczania i metodyka nawiązują do praktycznych sytuacji życia codziennego i pozwalają przygotować się mi.n. do podróż, egzaminu, prezentacji biznesowej czy też pracy w międzynarodowym środowisku.

Każdy słuchacz zachęcany jest do aktywnego udziału w zajęciach dostosowanych zarówno do swojego tempa pracy oraz stylu uczenia się, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością.

Nowe technologie wspierają nasze szkolenia stacjonarne. Innymi słowy, łączymy tradycję z nowoczesnością, w odpowiednich proporcjach dostosowanych do celów i treści szkolenia. Nowoczesne formy angażowania kursanta do używania języka to aplikacje internetowe stwarzające możliwość skuteczniejszego zapamiętywania słownictwa, a także audio-wizualne, które sprawiają, że nauka języka jest skuteczniejsza i bardziej atrakcyjna.

Szybki kontakt!
Wyślij!