sekretariat@wsc-cr.pl

WSC kursy językowe

Zbliżające się wakacje będą wyjątkowe!

Specjalnie dla Was do oferty wprowadzamy wyjazdy wakacyjne połączone z nauką języka!

Czas spędzony w górach, pełen rozmów po angielsku z Native Speaker’ami? Tak!

Okres wiosenno-letni to wyjątkowy czas, dlatego zachęcamy do odwiedzenia Gór Świętokrzyskich w angielskim wydaniu.

Każdy dzień z nami to okazja do porozumiewania się w języku angielskim: podczas zajęć, gier i zabaw, posiłków, wycieczek

czy czasu wolnego. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego uczestnika – zajęcia odbywają się w małych grupach, na każde

6 osób przypada 1 Native Speaker.

Zapewniamy prawdziwy relaks w otoczeniu przyrody budzącej się do życia oraz kreatywnie spędzony czas i dobrą zabawę.

Dzieci biorą udział w różnego typu zajęciach rekreacyjnych i artystycznych, zawsze w towarzystwie native speakerów.

Propozycja rozkładu zajęć dla uczestników w trakcie wyjazdowego stacjonarnego szkolenia językowego.

Całość zajęć językowych podzielona będzie na 3 sesje:

1. Poranna (od śniadania do obiadu) (9:00-13:00)

2. Popołudniowa (od końca odpoczynku popołudniowego do kolacji) (15:00-18:30)

3. Wieczorna (19:30-21:30)

Dwie pierwsze sesje poświęcone będą zajęciom grupowym i w mniejszych zespołach, natomiast sesja wieczorna będzie poświęcona zajęciom integrująco-socjalizującym.

Założenie ogólne – wszyscy uczestnicy podzieleni zostaną w 3-4 osobowe zespoły prezentacyjne, których zadaniem będzie na koniec obozu przedstawienie prezentacji na dowolny, wybrany na początku obozu temat. Zespoły będą przygotowywać prezentacje z pomocą mentora, z którym będą miały spotkania „produkcyjne” codziennie w trakcie sesji porannej lub popołudniowej (zgodnie z dziennym harmonogramem zajęć).

W sesjach porannych i popołudniowych, wszyscy uczestnicy będą podzieleni na 2 grupy (wymiennie w sesji porannej i popołudniowej). Pierwsza pod okiem lektorów i wychowawców, będzie brała udział w różnych grach i zabawach językowych i sportowo-rekreacyjnych. Druga, podzielona na wcześniej wspomniane zespoły prezentacyjne będzie pracować z mentorami.

W trakcie obozu przewidziane są dwie wycieczki do wyboru:

1. BabyJagowo

2. Jaskinia Zbójecka ( Łagowska )

3. Muzeum Przyrody i Techniki EKOMUZEUM w Starachowicach

4. Nowa Słupia – Święty Krzyż

• zwiedzanie Centrum Kulturowo-Archeologicznego w Nowej Słupi oraz Muzeum Starożytnego Hutnictwa
  • Figura Pielgrzyma przy wejściu do Świętokrzyskiego Parku Narodowego
  • Wejście na Święty Krzyż „Drogą Królewską” lub ścieżką przyrodniczą Świętokrzyskiego Parku Narodowego
  • Zwiedzanie zabudowań klasztornych Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego Sanktuarium, wejście na wieżę widokową
  • Zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego ŚPN
  • Wejście na platformę widokową „Gołoborze”

5. Bodzentyn – Święta Katarzyna – Krajno